Zakopane » Tatry » Zakopane
Symbol oferty: CWR
Region: 2 noce + HB
 Bal Sylwestrowy

Gdzie jedziemy?


Zimowa stolica Polski :-)


Co zawiera cena?

 

OFERUJEMY: 
 3 dni pobytu ze śniadaniami i obiadokolacjami w terminie 29.12.2017r. - 01.01.2018r.;  udział w organizowanej w naszym ośrodku imprezie sylwestrowej z zespołem muzycznym  Brand-Band, (menu: 3 posiłki ciepłe, zimna płyta, stół regionalny, napoje zimne – woda mineralna, coca-cola, napój owocowy), kawa i  herbata bez ograniczeń, lampka szampana, alkohol we własnym zakresie), Bal sylwestrowy rozpoczyna się od 20:00 i kończy o  5:00;  ognisko z pieczeniem kiełbasek i herbatką góralską w dniu 30.12.2017r.;  15% zniżki dla członków ZNP za okazaniem ważnej legitymacji;  dziecko do lat 10 – 50% zniżki (bez miejsca przy stoliku na balu sylwestrowym);  dzieci do 3. roku życia z dwojgiem rodziców (bez świadczeń) – gratis. 
- 3 dni pobytu ze śniadaniami i obiadokolacjami

- udział w organizowanej w ośrodku imprezie sylwestrowej z zespołem muzycznym  Brand-Band, (menu: 3 posiłki ciepłe, zimna płyta, stół regionalny, napoje zimne – woda mineralna, coca-cola, napój owocowy), kawa i  herbata bez ograniczeń, lampka szampana, alkohol we własnym zakresie), Bal sylwestrowy rozpoczyna się od 20:00 i kończy o  5:00

 

DODATKOWE INFORMACJE: 

  Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, kończy o 10.00 w dniu wyjazdu.  Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu, kończy obiadokolacją w dniu wyjazdu.  W cenę jednego dnia pobytu jednej osoby wkalkulowany jest nocleg oraz wyżywienie: śniadanie + obiadokolacja (podane ceny są cenami za pokój).  Śniadania wydawane są w godzinach 8.00-10.00, a obiadokolacje (późny obiad) 16.00-18.00 (za wyjątkiem dnia 31.12.2017),  Śniadania wydawane są w formie stołu szwedzkiego.  Nie pobieramy dodatkowych opłat za parking.  Ceny nie zawierają opłaty klimatycznej. Opłata klimatyczna pobierana jest za każdy rozpoczęty dzień pobytu w wysokości 2,00 zł.  Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w cenie 150 zł od osoby  (nocleg + śniadanie + obiad).  Istnieje możliwość skorzystania z usług zakładu fryzjerskiego i kosmetycznego  (po wcześniejszym uzgodnieniu) – usługa dodatkowo płatna.  Istnieje możliwość wynajęcia opiekunki do dziecka w czasie Balu Sylwestrowego  (po wcześniejszym uzgodnieniu) – usługa dodatkowo płatna. 

 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI: 

 sala telewizyjna;  ping-pong, piłkarzyki, bilard;  kącik zabaw dla dzieci;  internet wi-fi w lobby przy recepcji;  tarasy widokowe;  przechowalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. 


Gdzie śpimy?Centrum Wypoczynkowe w Zakopanym usytuowane jest na stoku Gubałówki, z widokiem na Tatry, w modrzewiowym parku, w niewielkiej odległości od wyciągu narciarskiego na Kotelnicy.

Jest to duży budynek (kubatura 40.000 m³), korytarze 100 m długości, 3 m szerokości, winda typu szpitalnego.


100 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 – osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV.

Dysponujemy również pokojami w „klasie turystycznej” 2, 3 i 4 – osobowymi z umywalkami. Pokoje te wyposażone są w tapczany, szafy, stoliki, lampki nocne i krzesła. Prysznice i WC znajdują się na korytarzach.

W budynku znajduje się sala teatralna o powierzchni 180 m², w której można organizować wieczorki taneczne, konferencje – szkolenia itp.

Do dyspozycji wczasowiczów i uczestników turnusów rehabilitacyjnych sala telewizyjna i sala do gry w tenisa stołowego, bilard oraz gry komputerowe.

Na terenie obiektu wydzielone miejsce na ognisko (z ławeczkami). W przypadku niepogody – grillowanie pod dachem.

Ogrodzony parking, zamykany na noc (bezpłatny).


Nieobowiązkowo
Dodatkowa doba 01/02.01 +129 zł
Dodatkowa doba 02/03.01 +129 zł
Dodatkowa doba 28/29.12 +129 zł
Kulig +69 zł
Skutery śnieżne +199 zł
Transport
Dojazd własny +0 zł
Rezerwacja
SymbolNazwaDataPokójCenaRezerwuj
CWR 2Ł cena za cały pobyt od 1 osoby 2019-12-30 - 2020-01-01 2 os z łazienką 599zł rezerwuj
CWR 3Ł cena za cały pobyt od 1 osoby 2019-12-30 - 2020-01-01 3 os z łazienką 589zł rezerwuj
CWR 4Ł cena za cały pobyt od 1 osoby 2019-12-30 - 2020-01-01 4 os z łazienką 579zł rezerwuj

Nasze oferty są aktualizowane na bieżąco zatem jeżeli nie ma dopisku"oferta sprzedana" lub "brak miejsc" - pokoje są dostępne.


W celu rezerwacji prosimy przy wybranym terminie turnusu kliknąć przycisk "rezerwuj".

Do wypełnienia formularza wystarczą dane jednej osoby.

Nie znasz PESEL-u  lub nie chcesz podać: wpisz w formularzu 11111111111.


Jeżeli podałeś poprawnego e-maila to system automatycznie prześle potwierdzenie dostarczenia formularza rezerwacyjnego.

Następnie  prześlemy Umowę Uczestnictwa z podaniem numeru konta do wpłaty należności za pobyt.

 

Chcesz zarezerwować większą liczbę pokoi? Chcesz wybrać inny termin?

   Napisz do nas maila na adres: rezerwacje@snowfun.plZalecamy zawarcie umowy ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z pobytu  – koszt 2,9 % wartości pobytu ale nie mniej niż 59 zł.

W przypadku wykupienia takiej opcji zwracane są wpłacone pieniądze pod warunkiem, iż Klient nie może wziąć udziału w pobycie

i jeżeli przyczyną rezygnacji są:

-  śmierć Klienta lub jego najbliższego krewnego (która nastąpiła w ciągu 30 dni bezpośrednio poprzedzających datę rozpoczęcia pobytu),

- nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie Klienta (pod warunkiem, że istnieją przeciwwskazania medyczne do odbycia podróży, potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim).
Dzwoniąc w sprawie oferty prosimy koniecznie przygotować i podać symbol oferty.


Zaliczka w wysokości 30 % do 24 h od daty rezerwacji. Dopłata do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.
W tytule przelewu prosimy koniecznie podać symbol imprezy oraz imię i nazwisko rezerwującego.  
Promocja First Minute - przy rezerwacji do 15.09 - możliwość bezpłatnej zmiany wyboru oferty  w przypadku zdecydowania się na inną, która pojawi się w naszym serwisie.copyright by © Paradise Group.